Όλα τα Προϊόντα
-
ένδυση - ανθεκτικό πιάτο χάλυβα
-
Πιάτο φύλλων ανοξείδωτου
-
Χωρίς συγκόλληση σωλήνας ανοξείδωτου
-
Πιάτο καιρικού ανθεκτικό χάλυβα
-
πιάτο χάλυβα ναυπηγικής
-
Φύλλο χάλυβα εργαλείων
-
Πιάτο χάλυβα κραμάτων
-
Πιάτο χάλυβα λεβήτων
-
Σχεδιαγράμματα δομικού χάλυβα
-
Σωλήνας γραμμών API
-
χρωματισμένα φύλλα ανοξείδωτου
-
Πιάτο χάλυβα φορμών
-
Γαλβανισμένη σπείρα χάλυβα
-
Chris ThomasΤΕΛΕΙΟΣ!!!!!! υψηλός - η ποιότητα, έφθασε εκπληκτικά γρήγορα, είμαι πολύ πολύ ευχαριστημένος από αυτήν την διαταγή. Πραγματικά, το καλύτερο. ευχαριστίες! -
Όρος AydogduΣοβαρός και αρμόδιος πωλητής, συστήνω -
Γιάννης Sintosάριστη ποιότητα, όπως περιγράφεται. Μεγάλη αξία για τα χρήματα. -
Philipp EggertΠροϊόν υποχωρητικό και που στέλνεται γρήγορα.
λέξεις-κλειδιά [ wear resistant steel plate ] αγώνας 176 προϊόντα.
Επικάλυπτο θερμότυπο ανθεκτικό στη συσκότιση χάλυβα
| Περιγραφή: | Χρησιμοποιήστε ατσάλινη πλάκα |
|---|---|
| Ανεκτικότητα: | ± 3% |
| Διάμετρο: | 15004100mm |
Ανθεκτικές στην φθορά πλάκες χάλυβα υψηλής αντοχής Τεχνική θερμής έλασης και ανοχή ± 3%
| Σύνθετο ή όχι: | Συσκευές από χάλυβα |
|---|---|
| Επεξεργασία επιφάνειας: | Με επικάλυψη |
| Υλικό: | Ένδυση - ανθεκτικό πιάτο χάλυβα |
SGS NM450SP έξοχη ένδυση - ανθεκτική επεξεργασία επιφάνειας συνήθειας φύλλων χάλυβα
| Όνομα προϊόντων: | Ένδυση - ανθεκτικός χάλυβας |
|---|---|
| Επίπεδο βαθμού: | NM450SP |
| Πρότυπα: | GB/T 24186-2009 |
Τεχνική θερμής έλασης Ανθεκτική στην τριβή πλάκα από χάλυβα για πλακάκια δοχείων ανθεκτική
| Περιγραφή: | Χρησιμοποιήστε ατσάλινη πλάκα |
|---|---|
| Τεχνική: | Επικονικευμένα |
| Διάμετρο: | 15004100mm |
Υψηλής αντοχής χάλυβα με θερμό έλαση, ανθεκτικό στην φθορά, για δοχεία
| Εφαρμογή: | Πλάκα πλοίου, Πλάκα λέβητα, Πλάκα κοντέινερ, Πλάκα φλάντζας |
|---|---|
| Υλικό: | Ένδυση - ανθεκτικό πιάτο χάλυβα |
| Σύνθετο ή όχι: | Συσκευές από χάλυβα |
Ανεπάρκεια ± 3% Πλάκα χάλυβα υψηλής αντοχής για ανθεκτική στην φθορά κατασκευή
| Περιγραφή: | Χρησιμοποιήστε ατσάλινη πλάκα |
|---|---|
| Υλικό: | Ένδυση - ανθεκτικό πιάτο χάλυβα |
| Διάρκεια: | 300018000mm |
Ζεστή έλαση ανθεκτική στην φθορά πλάκα 3-120 mm πάχος για εφαρμογές βαριάς χρήσης
| Περιγραφή: | Ένδυση - ανθεκτικό πιάτο χάλυβα |
|---|---|
| Διάμετρο: | 15004100mm |
| Διάρκεια: | 300018000mm |
AiSi DIN αντι ένδυση 14mm πιάτων χάλυβα γδαρσίματος ανθεκτική για τη μεταλλουργία
| Όνομα 1 προϊόντων: | Ένδυση - ανθεκτικός χάλυβας |
|---|---|
| Βαθμός: | nm500 |
| Πρότυπα: | AiSi, ASTM, BS, DIN, ΜΒ, JIS |
Υψηλή διάρκεια φύλλων χάλυβα αντοχής πιάτων χάλυβα GB/T 24186-2009 Nm450
| Όνομα προϊόντων: | Ένδυση - ανθεκτικός χάλυβας |
|---|---|
| Επίπεδο βαθμού: | nm450 |
| Πρότυπα: | GB/T 24186-2009 |
Χαμηλή αναλογία ένδυση παραγωγής NM400TP - ανθεκτικό γδάρσιμο πιάτων χάλυβα ανθεκτικό
| Όνομα προϊόντων: | Ένδυση - ανθεκτικός χάλυβας |
|---|---|
| Επίπεδο βαθμού: | NM400TP |
| Πρότυπα: | GB/T 24186-2009 |


