Όλα τα Προϊόντα
-
ένδυση - ανθεκτικό πιάτο χάλυβα
-
Πιάτο φύλλων ανοξείδωτου
-
Χωρίς συγκόλληση σωλήνας ανοξείδωτου
-
Πιάτο καιρικού ανθεκτικό χάλυβα
-
πιάτο χάλυβα ναυπηγικής
-
Φύλλο χάλυβα εργαλείων
-
Πιάτο χάλυβα κραμάτων
-
Πιάτο χάλυβα λεβήτων
-
Σχεδιαγράμματα δομικού χάλυβα
-
Σωλήνας γραμμών API
-
χρωματισμένα φύλλα ανοξείδωτου
-
Πιάτο χάλυβα φορμών
-
Γαλβανισμένη σπείρα χάλυβα
-
Chris ThomasΤΕΛΕΙΟΣ!!!!!! υψηλός - η ποιότητα, έφθασε εκπληκτικά γρήγορα, είμαι πολύ πολύ ευχαριστημένος από αυτήν την διαταγή. Πραγματικά, το καλύτερο. ευχαριστίες! -
Όρος AydogduΣοβαρός και αρμόδιος πωλητής, συστήνω -
Γιάννης Sintosάριστη ποιότητα, όπως περιγράφεται. Μεγάλη αξία για τα χρήματα. -
Philipp EggertΠροϊόν υποχωρητικό και που στέλνεται γρήγορα.
λέξεις-κλειδιά [ wear resistant steel plate ] αγώνας 176 προϊόντα.
Πλάκα αντοχής στην φθορά 3 mm για απαιτήσεις υψηλής αντοχής
| Επεξεργασία επιφάνειας: | Με επικάλυψη |
|---|---|
| Σύνθετο ή όχι: | Συσκευές από χάλυβα |
| Εφαρμογή: | Πλάκα πλοίου, Πλάκα λέβητα, Πλάκα κοντέινερ, Πλάκα φλάντζας |
Χάλυβας άνθρακα 1045 πιάτο χάλυβα καυτά - κυλημένη ένδυση - ανθεκτικά 2m6m
| Όνομα Applicatioin: | Υψηλής αντοχής χάλυβας κραμάτων |
|---|---|
| Χρόνος παράδοσης:: | 15 εργάσιμες ημέρες |
| Πάχος: | 0.3121mm |
D3 1,2080 καυτά - κυλημένο πιάτο ανθεκτικά στη θερμότητα 0.2mm400mm ήπιου χάλυβα
| Όνομα τύπων: | Πιάτο χάλυβα φορμών μαχαιριών χάλυβα κύβων χάλυβα εργαλείων φορμών άνθρακα D3 1,2080 |
|---|---|
| Τεχνική: | Καυτός - κυλημένος |
| Συσκευασία μεταφορών: | Τυποποιημένος/προσαρμοσμένος |
Nm450 15004100mm ένδυση - ανθεκτική ανθεκτική αξιόπιστη υλική μακροπρόθεσμη χρήση πιάτων
| Ειδική χρήση: | Υψηλής αντοχής πιάτο χάλυβα |
|---|---|
| Εφαρμογή: | Πλάκα πλοίου, Πλάκα λέβητα, Πλάκα κοντέινερ, Πλάκα φλάντζας |
| Τεχνική: | Καυτός - κυλημένος |
μήκος 3000-18000mm ανθεκτικές στην τριβή πλάκες φθοράς αντιβροχυντικές
| Κράμα ή όχι: | ΑΛΛΟΥ |
|---|---|
| πλάτος: | 15004100mm |
| Επεξεργασία επιφάνειας: | Με επικάλυψη |
Υψηλής αντοχής επικαλυμμένη πλάκα υαλοποίησης Nm500 για μέγιστη προστασία
| Πακέτο: | Τυπικό πακέτο εξαγωγών |
|---|---|
| Τεχνική: | Ζεστά κυλούμενα |
| Υλικό: | Ένδυση - ανθεκτικό πιάτο χάλυβα |
Μονάδα 3-120 mm Ανθεκτική στην τριβή Πλάκα Αξιόπιστη Μακροχρόνια
| Διάμετρο: | 15004100mm |
|---|---|
| Τεχνική: | Ζεστά κυλούμενα |
| Πακέτο: | Τυπικό πακέτο εξαγωγών |
Ένδυση - ανθεκτική wear resistant ένδυσης κάμπτοντας συγκόλληση επιφάνειας πιάτων NM450 16mm ντυμένη διαθέσιμη
| Όνομα προϊόντων: | ένδυση 16mm NM500 - ανθεκτικό πιάτο χάλυβα |
|---|---|
| Βαθμός: | nm500 |
| Επεξεργασία επιφάνειας: | Ντυμένος |
12mm καυτό - κυλημένη ντυμένη πιάτο επιφάνεια χάλυβα AR500 για την κατάληψη άνθρακα μηχανημάτων μεταλλείας
| Μήκος: | Ένδυση - ανθεκτικός χάλυβας |
|---|---|
| Ποσότητα παραγγελίας min: | 5Ton |
| Επιθεώρηση τρίτου: | BV |
το πιάτο χάλυβα 2mm NM340 NM500 cold-rolled το πιάτο χάλυβα ένδυσης πλάτους 600mm3500mm
| Μήκος: | Ένδυση - ανθεκτικός χάλυβας |
|---|---|
| Πλάτος: | 6003500mm |
| Πάχος: | 1~20mm |


