Όλα τα Προϊόντα
-
ένδυση - ανθεκτικό πιάτο χάλυβα
-
Πιάτο φύλλων ανοξείδωτου
-
Χωρίς συγκόλληση σωλήνας ανοξείδωτου
-
Πιάτο καιρικού ανθεκτικό χάλυβα
-
πιάτο χάλυβα ναυπηγικής
-
Φύλλο χάλυβα εργαλείων
-
Πιάτο χάλυβα κραμάτων
-
Πιάτο χάλυβα λεβήτων
-
Σχεδιαγράμματα δομικού χάλυβα
-
Σωλήνας γραμμών API
-
χρωματισμένα φύλλα ανοξείδωτου
-
Πιάτο χάλυβα φορμών
-
Γαλβανισμένη σπείρα χάλυβα
-
Chris ThomasΤΕΛΕΙΟΣ!!!!!! υψηλός - η ποιότητα, έφθασε εκπληκτικά γρήγορα, είμαι πολύ πολύ ευχαριστημένος από αυτήν την διαταγή. Πραγματικά, το καλύτερο. ευχαριστίες! -
Όρος AydogduΣοβαρός και αρμόδιος πωλητής, συστήνω -
Γιάννης Sintosάριστη ποιότητα, όπως περιγράφεται. Μεγάλη αξία για τα χρήματα. -
Philipp EggertΠροϊόν υποχωρητικό και που στέλνεται γρήγορα.
λέξεις-κλειδιά [ wear resistant steel plate ] αγώνας 176 προϊόντα.
Hairline χρωματισμένο SS φύλλο ανοξείδωτου φύλλων ASTM ντυμένο τιτάνιο
| Όνομα προϊόντων: | Χρωματισμένο ανοξείδωτο |
|---|---|
| Πρότυπα 2: | ASTM, ΜΒ, DIN, ΤΟ EN, Κ.ΛΠ. |
| Πιστοποιητικό 2: | API, CE, JIS, ISO9001 |
φύλλο ανοξείδωτου 0.6mm Hairline καυτό - κυλημένος αντιδιαβρωτικός
| Όνομα προϊόντων: | Χρωματισμένο ανοξείδωτο |
|---|---|
| Χρώμα: | Κόκκινος/πράσινος/μπλε/κ.λπ. |
| Χρόνος παράδοσης: | 7-15work ημέρες |
409 310 διακοσμητικά φύλλα 1000mm 5mm SS επιμετάλλωσαν με ηλεκτρόλυση 1219x2438mm
| Όνομα προϊόντων: | Χρωματισμένο ανοξείδωτο |
|---|---|
| Κανονικό μέγεθος: | 1219 X 2438mm |
| Πάχος: | 0.33.0mm |
φύλλο κυματισμών νερού ανοξείδωτου 304 0.8mm χρωματισμένο φύλλων PVD ανοξείδωτου
| Όνομα προϊόντων: | Χρωματισμένο ανοξείδωτο |
|---|---|
| Χρώματα: | Χρυσός/αυξήθηκε χρυσός |
| Εφαρμογή: | διακόσμηση τοίχων |
Το Astm που 304 χρωματισμένα φύλλα 4k ανοξείδωτου τελείωσαν 430 201 αυξήθηκε χρυσό φύλλο SS
| Όνομα προϊόντων: | Χρωματισμένο ανοξείδωτο |
|---|---|
| Πρότυπα 1: | ΜΒ, DIN, ΤΟ EN, Κ.ΛΠ. |
| Πιστοποιητικό 1: | API, CE, JIS, ISO9001 |
316 χρωματισμένα SGS φύλλα 1mm κυματισμός 2000mm6000mm ανοξείδωτου νερού πολύ
| Όνομα προϊόντων: | Χρωματισμένο ανοξείδωτο |
|---|---|
| Κανονικό μήκος: | 20006000mm |
| Πάχος: | 0.33.0mm |


