Όλα τα Προϊόντα
-
ένδυση - ανθεκτικό πιάτο χάλυβα
-
Πιάτο φύλλων ανοξείδωτου
-
Χωρίς συγκόλληση σωλήνας ανοξείδωτου
-
Πιάτο καιρικού ανθεκτικό χάλυβα
-
πιάτο χάλυβα ναυπηγικής
-
Φύλλο χάλυβα εργαλείων
-
Πιάτο χάλυβα κραμάτων
-
Πιάτο χάλυβα λεβήτων
-
Σχεδιαγράμματα δομικού χάλυβα
-
Σωλήνας γραμμών API
-
χρωματισμένα φύλλα ανοξείδωτου
-
Πιάτο χάλυβα φορμών
-
Γαλβανισμένη σπείρα χάλυβα
-
Chris ThomasΤΕΛΕΙΟΣ!!!!!! υψηλός - η ποιότητα, έφθασε εκπληκτικά γρήγορα, είμαι πολύ πολύ ευχαριστημένος από αυτήν την διαταγή. Πραγματικά, το καλύτερο. ευχαριστίες! -
Όρος AydogduΣοβαρός και αρμόδιος πωλητής, συστήνω -
Γιάννης Sintosάριστη ποιότητα, όπως περιγράφεται. Μεγάλη αξία για τα χρήματα. -
Philipp EggertΠροϊόν υποχωρητικό και που στέλνεται γρήγορα.
λέξεις-κλειδιά [ wear resistant steel plate ] αγώνας 176 προϊόντα.
EH 400 ένδυση 500 - ανθεκτική χρωματισμένη ASTM επιφάνεια πιάτων χάλυβα
| Μήκος: | Ένδυση - ανθεκτικός χάλυβας |
|---|---|
| Πλάτος: | 600mm |
| Πιστοποίηση: | ISO9001 MTC |
Mn13 υψηλή ένδυση ΜΝ - ανθεκτικά πρότυπα πιάτων GB/T 24186-2009 χάλυβα
| Όνομα προϊόντων: | Ένδυση - ανθεκτικός χάλυβας |
|---|---|
| Επίπεδο βαθμού: | MN13 |
| Πρότυπα: | GB/T 24186-2009 |
ένδυση 6mm 8mm NM400 - ανθεκτικό ανθεκτικό πιάτο γδαρσίματος πιάτων χάλυβα για την τσιμεντοβιομηχανία
| Μήκος: | Ένδυση - ανθεκτικός χάλυβας |
|---|---|
| Πλάτος: | 15004000mm |
| Πάχος: | 1.5mm~300mm |
ένδυση 2mm - ανθεκτικό πιάτο 1100mm4000mm χάλυβα πιάτων Nm500 χάλυβα
| Μήκος: | Ένδυση - ανθεκτικός χάλυβας |
|---|---|
| Πλάτος: | 11004000mm |
| Πάχος: | 1.2mm~300mm |
NM450SP έξοχη ένδυση - ανθεκτική απόδειξη γδαρσίματος φύλλων πιάτων χάλυβα
| Όνομα προϊόντων: | Ένδυση - ανθεκτικός χάλυβας |
|---|---|
| Επίπεδο βαθμού: | NM450HiTemp |
| Πρότυπα: | GB/T 24186-2009 |
LG520JJ μπορεί να είναι αντικαθιστά από την ένδυση NM300TP - ανθεκτικό πιάτο NM400TP χάλυβα
| Όνομα προϊόντων: | Ένδυση - ανθεκτικός χάλυβας |
|---|---|
| Επίπεδο βαθμού: | NM400TP |
| Πρότυπα: | GB/T 24186-2009 |
Tuf 450 ένδυση - ανθεκτικό πιάτο 450 χάλυβα ανθεκτικό φύλλο γδαρσίματος Brinell
| Μήκος: | Ένδυση - ανθεκτικός χάλυβας |
|---|---|
| πάχος: | 0.5~20mm |
| Βαθμός 1: | nm400 |
Για πολλές χρήσεις ένδυση Nm500 - ανθεκτική άριστη ιδιότητα συγκόλλησης πιάτων χάλυβα
| Όνομα προϊόντων: | Ένδυση - ανθεκτικός χάλυβας |
|---|---|
| Επίπεδο βαθμού: | nm500 |
| Πρότυπα: | GB/T 24186-2009 |
NM450s ένδυση γδαρσίματος - ανθεκτικές ανθεκτικότητα και δύναμη πιάτων χάλυβα υψηλές
| Όνομα προϊόντων: | Ένδυση - ανθεκτικός χάλυβας |
|---|---|
| Επίπεδο βαθμού: | nm450s |
| Πρότυπα: | GB/T 24186-2009 |
Υψηλής αντοχής χάλυβα από κράμα αντοχής στην φθορά Nm450
| Επεξεργασία επιφάνειας: | Με επικάλυψη |
|---|---|
| Δάχος: | 3120mm |
| Ειδική χρήση: | Υψηλής αντοχής πιάτο χάλυβα |


