Όλα τα Προϊόντα
-
ένδυση - ανθεκτικό πιάτο χάλυβα
-
Πιάτο φύλλων ανοξείδωτου
-
Χωρίς συγκόλληση σωλήνας ανοξείδωτου
-
Πιάτο καιρικού ανθεκτικό χάλυβα
-
πιάτο χάλυβα ναυπηγικής
-
Φύλλο χάλυβα εργαλείων
-
Πιάτο χάλυβα κραμάτων
-
Πιάτο χάλυβα λεβήτων
-
Σχεδιαγράμματα δομικού χάλυβα
-
Σωλήνας γραμμών API
-
χρωματισμένα φύλλα ανοξείδωτου
-
Πιάτο χάλυβα φορμών
-
Γαλβανισμένη σπείρα χάλυβα
-
Chris ThomasΤΕΛΕΙΟΣ!!!!!! υψηλός - η ποιότητα, έφθασε εκπληκτικά γρήγορα, είμαι πολύ πολύ ευχαριστημένος από αυτήν την διαταγή. Πραγματικά, το καλύτερο. ευχαριστίες! -
Όρος AydogduΣοβαρός και αρμόδιος πωλητής, συστήνω -
Γιάννης Sintosάριστη ποιότητα, όπως περιγράφεται. Μεγάλη αξία για τα χρήματα. -
Philipp EggertΠροϊόν υποχωρητικό και που στέλνεται γρήγορα.
λέξεις-κλειδιά [ wear resistant steel plate ] αγώνας 176 προϊόντα.
Επικάλυψη Nm 450 ανθεκτική στην φθορά πλάκα χάλυβα για πλοία
| Ανεκτικότητα: | ±3% |
|---|---|
| Τεχνική: | Καυτός - κυλημένος |
| Εφαρμογή: | Πλάκα πλοίου, Πλάκα λέβητα, Πλάκα κοντέινερ, Πλάκα φλάντζας |
Αντι διαβρωτική ένδυση λεβήτων - ανθεκτικό πιάτο 3120mm χάλυβα πάχος
| Ανοχή: | ±3% |
|---|---|
| Εφαρμογή: | Πλάκα πλοίου, Πλάκα λέβητα, Πλάκα κοντέινερ, Πλάκα φλάντζας |
| Πλάτος: | 15004100mm |
Υψηλής απόδοσης ανθεκτική στην φθορά πλακέτα από χάλυβα για ακραία περιβάλλοντα
| Περιγραφή: | Χρησιμοποιήστε ατσάλινη πλάκα |
|---|---|
| Τεχνική: | Επικονικευμένα |
| Δάχος: | 3120mm |
AR400 & AR500 NM400 Ανθεκτική στην φθορά πλάκα χάλυβα
| Υλικό: | NM360, NM400, NM450, NM500, κλπ. |
|---|---|
| Δάχος: | 3120mm |
| Διάμετρο: | 15004100mm |
Ατσάλινη πλάκα υψηλής αντοχής σε τριβή και αντοχή στην φθορά AR500 NM400
| Περιγραφή: | Χρησιμοποιήστε ατσάλινη πλάκα |
|---|---|
| Υλικό: | NM360, NM400, NM450, NM500, κλπ. |
| Δάχος: | 3120mm |
NM360 Ζεστή έλαση ανθεκτική στην φθορά πλάκα χάλυβα υψηλή αντοχή
| Περιγραφή: | Χρησιμοποιήστε ατσάλινη πλάκα |
|---|---|
| Υλικό: | NM360, NM400, NM450, NM500, κλπ. |
| Δάχος: | 3120mm |
NM400 Πλάκα χάλυβα ανθεκτική στην φθορά με 400HB θερμά κυλούμενα πλάκα χάλυβα ανθεκτική στην φθορά
| Περιγραφή: | Επικαιροποιημένα υλικά |
|---|---|
| Υλικό: | NM360, NM400, NM450, NM500 |
| Επεξεργασία επιφάνειας: | Καλυμμένα, βαμμένα, λαδωμένα ή όπως ζητείται από τον πελάτη |
Υψηλής αντοχής σε φθορά χάλυβα NM360 / NM400 / NM450 / NM500
| Περιγραφή: | Χρησιμοποιήστε ατσάλινη πλάκα |
|---|---|
| Υλικό: | NM360, NM400, NM450, NM500, κλπ. |
| Διάρκεια: | 300018000mm |
Ζεστή έλαση NM400 ανθεκτική στην φθορά πλάκα χάλυβα για σκληρά περιβάλλοντα
| Υλικό: | NM360, NM400, NM450, NM500, κλπ. |
|---|---|
| Διάρκεια: | 300018000mm |
| Δάχος: | 3120mm |
Υψηλής αντοχής σε τριβή ανθεκτική σε χαλύβδινη πλάκα αντιβροχυντική πλάτος 1500-4100mm
| Υλικό: | Ένδυση - ανθεκτικό πιάτο χάλυβα |
|---|---|
| Διάρκεια: | 300018000mm |
| Δάχος: | 3120mm |


