Όλα τα Προϊόντα
-
ένδυση - ανθεκτικό πιάτο χάλυβα
-
Πιάτο φύλλων ανοξείδωτου
-
Χωρίς συγκόλληση σωλήνας ανοξείδωτου
-
Πιάτο καιρικού ανθεκτικό χάλυβα
-
πιάτο χάλυβα ναυπηγικής
-
Φύλλο χάλυβα εργαλείων
-
Πιάτο χάλυβα κραμάτων
-
Πιάτο χάλυβα λεβήτων
-
Σχεδιαγράμματα δομικού χάλυβα
-
Σωλήνας γραμμών API
-
χρωματισμένα φύλλα ανοξείδωτου
-
Πιάτο χάλυβα φορμών
-
Γαλβανισμένη σπείρα χάλυβα
-
Chris ThomasΤΕΛΕΙΟΣ!!!!!! υψηλός - η ποιότητα, έφθασε εκπληκτικά γρήγορα, είμαι πολύ πολύ ευχαριστημένος από αυτήν την διαταγή. Πραγματικά, το καλύτερο. ευχαριστίες! -
Όρος AydogduΣοβαρός και αρμόδιος πωλητής, συστήνω -
Γιάννης Sintosάριστη ποιότητα, όπως περιγράφεται. Μεγάλη αξία για τα χρήματα. -
Philipp EggertΠροϊόν υποχωρητικό και που στέλνεται γρήγορα.
λέξεις-κλειδιά [ wear resistant steel plate ] αγώνας 176 προϊόντα.
NM360 ανθεκτικό πιάτο 2mm 6mm 8mm χάλυβα γδαρσίματος καυτά - κυλημένο φύλλο χάλυβα
| Μήκος: | Ένδυση - ανθεκτικός χάλυβας |
|---|---|
| ΠΛΑΤΟΣ: | 12004000mm |
| Πάχος: | 1.1mm~300mm |
NM500 ανθεκτικό πιάτο ΜΒ JIS 2000mm 3000mm χάλυβα γδαρσίματος
| Μήκος: | Ένδυση - ανθεκτικός χάλυβας |
|---|---|
| Επιθεώρηση τρίτου: | SGS |
| Τυποποιημένο όνομα: | ΜΒ, JIS |
Ανθεκτική στη συσκότιση φλάντσα ανθεκτική στην φθορά φύλλο / πλάκα χάλυβα Nm450
| πακέτο: | Τυπικό πακέτο εξαγωγών |
|---|---|
| πλάτος: | 15004100mm |
| Ανεκτικότητα: | ±3% |
Καυτός - κυλημένο πιάτο χάλυβα γδαρσίματος ανθεκτικό για το σκάφος
| Ανοχή: | ±3% |
|---|---|
| Εφαρμογή: | Πλάκα πλοίου, Πλάκα λέβητα, Πλάκα κοντέινερ, Πλάκα φλάντζας |
| Πάχος: | 3120mm |
Υψηλής αντοχής στην φθορά
| Περιγραφή: | Χρησιμοποιήστε ατσάλινη πλάκα |
|---|---|
| Τεχνική: | Επικονικευμένα |
| Διάμετρο: | 15004100mm |
Χάλυβα θερμής έλασης για ειδική αντοχή και τεχνική
| Περιγραφή: | Χρησιμοποιήστε ατσάλινη πλάκα |
|---|---|
| Υλικό: | NM360, NM400, NM450, NM500, κλπ. |
| Δάχος: | 5mm-120mm,ή όπως απαιτείται |
Τεχνική θερμής έλασης Δυνατότητα
| Περιγραφή: | Χρησιμοποιήστε ατσάλινη πλάκα |
|---|---|
| Υλικό: | NM360, NM400, NM450, NM500, NM550, NM600 |
| Διάμετρο: | 15004100mm |
Αδιάβροχη ανθεκτική στη σκουριά πλακέτα χάλυβα πλάτος 1000-3000 mm
| Επεξεργασία επιφάνειας: | Ντυμένος, χρωματισμένος, γαλβανισμένος, κ.λπ. |
|---|---|
| Ειδική χρήση: | Υψηλής αντοχής πιάτο χάλυβα |
| Συσκευή: | Τυπικό πακέτο ναυσιπλοΐας εξαγωγής |
Q500nhb 12mm χάλυβας πιάτων A588 Corten καιρικού ανθεκτικός χάλυβα
| Όνομα προϊόντων: | Πιάτο καιρικού ανθεκτικό χάλυβα |
|---|---|
| Βαθμός: | A588 |
| Εφαρμογή: | Πιάτο σκαφών, πιάτο λεβήτων, πιάτο εμπορευματοκιβωτίων, πιάτο φλαντζών |
Υψηλής αντοχής σε καιρικές συνθήκες μήκος 1000-12000 mm πάχος 2-200 mm
| Υλικό: | Ανθεκτική στις καιρικές συνθήκες πλάκα από χάλυβα |
|---|---|
| Διάμετρο: | 10003000mm |
| Αξία: | Q235NH, Q355NH, Q415NH, Q460NH, Q500NH, Q550NH, κ.λπ. |


