Όλα τα Προϊόντα
-
ένδυση - ανθεκτικό πιάτο χάλυβα
-
Πιάτο φύλλων ανοξείδωτου
-
Χωρίς συγκόλληση σωλήνας ανοξείδωτου
-
Πιάτο καιρικού ανθεκτικό χάλυβα
-
πιάτο χάλυβα ναυπηγικής
-
Φύλλο χάλυβα εργαλείων
-
Πιάτο χάλυβα κραμάτων
-
Πιάτο χάλυβα λεβήτων
-
Σχεδιαγράμματα δομικού χάλυβα
-
Σωλήνας γραμμών API
-
χρωματισμένα φύλλα ανοξείδωτου
-
Πιάτο χάλυβα φορμών
-
Γαλβανισμένη σπείρα χάλυβα
-
Chris ThomasΤΕΛΕΙΟΣ!!!!!! υψηλός - η ποιότητα, έφθασε εκπληκτικά γρήγορα, είμαι πολύ πολύ ευχαριστημένος από αυτήν την διαταγή. Πραγματικά, το καλύτερο. ευχαριστίες! -
Όρος AydogduΣοβαρός και αρμόδιος πωλητής, συστήνω -
Γιάννης Sintosάριστη ποιότητα, όπως περιγράφεται. Μεγάλη αξία για τα χρήματα. -
Philipp EggertΠροϊόν υποχωρητικό και που στέλνεται γρήγορα.
λέξεις-κλειδιά [ wear resistant steel plate ] αγώνας 176 προϊόντα.
Επικάλυψη ανθεκτικής στην φθορά ατσάλινης πλάκας για πλοία με ανοχή ± 3%
| Διάρκεια: | 300018000mm |
|---|---|
| Ανεκτικότητα: | ± 3% |
| Δάχος: | 3120mm |
Υψηλής απόδοσης
| Δάχος: | 3120mm |
|---|---|
| Ειδική χρήση: | Υψηλής αντοχής πιάτο χάλυβα |
| Πακέτο: | Τυπικό πακέτο εξαγωγών |
Διαρκής απόδοση Ανθεκτική στην φθορά χάλυβα για σκληρά περιβάλλοντα
| Περιγραφή: | Χρησιμοποιήστε ατσάλινη πλάκα |
|---|---|
| Υλικό: | Ένδυση - ανθεκτικό πιάτο χάλυβα |
| Διάρκεια: | 300018000mm |
Ντυμένη ανθεκτική ένδυση κατάχρησης κραμάτων - ανθεκτικό πιάτο χάλυβα για τις βιομηχανικές εφαρμογές
| Πάχος: | 3120mm |
|---|---|
| Μήκος: | 300018000mm |
| Πλάτος: | 15004100mm |
Ζεστά ελαστικές επικάλυπτες ανθεκτικές στην φθορά πλάκες από χάλυβα για φλάντζες
| Διάρκεια: | 300018000mm |
|---|---|
| πακέτο: | Τυπικό πακέτο εξαγωγών |
| Ανεκτικότητα: | ±3% |
Ζεστό ελαστικοποιημένη σκληροποιημένη ανθεκτική στην φθορά πλάκα χάλυβα εύρος 1500-4100mm
| Πακέτο: | Τυπικό πακέτο εξαγωγών |
|---|---|
| Υλικό: | Ένδυση - ανθεκτικό πιάτο χάλυβα |
| Τεχνική: | Ζεστά κυλούμενα |
Φλάντζη 4 mm ανθεκτική στην φθορά πλακέτα από χάλυβα με τεχνική θερμής έλασης
| Δάχος: | 3120mm |
|---|---|
| Ειδική χρήση: | Πλάκα χάλυβα υψηλής αντοχής |
| Τεχνική: | Επικονικευμένα |
3000-18000mm μήκος ανθεκτική στην φθορά πλάκα χάλυβα θερμά ελατημένη
| Περιγραφή: | Χρησιμοποιήστε ατσάλινη πλάκα |
|---|---|
| Τεχνική: | Επικονικευμένα |
| Υλικό: | Ένδυση - ανθεκτικό πιάτο χάλυβα |
Χάλυβας με θερμό έλαση, ανθεκτική στην φθορά
| Υλικό: | Ένδυση - ανθεκτικό πιάτο χάλυβα |
|---|---|
| Διάρκεια: | 300018000mm |
| Δάχος: | 3120mm |
NM360 η ένδυση - ανθεκτικός cold-rolled DIN καυτός πιάτων χάλυβα - κύλησε 6mm
| Μήκος: | Ένδυση - ανθεκτικός χάλυβας |
|---|---|
| πάχος: | 2mm~300mm |
| Βαθμός: | NM360 |


