Όλα τα Προϊόντα
-
ένδυση - ανθεκτικό πιάτο χάλυβα
-
Πιάτο φύλλων ανοξείδωτου
-
Χωρίς συγκόλληση σωλήνας ανοξείδωτου
-
Πιάτο καιρικού ανθεκτικό χάλυβα
-
πιάτο χάλυβα ναυπηγικής
-
Φύλλο χάλυβα εργαλείων
-
Πιάτο χάλυβα κραμάτων
-
Πιάτο χάλυβα λεβήτων
-
Σχεδιαγράμματα δομικού χάλυβα
-
Σωλήνας γραμμών API
-
χρωματισμένα φύλλα ανοξείδωτου
-
Πιάτο χάλυβα φορμών
-
Γαλβανισμένη σπείρα χάλυβα
-
Chris ThomasΤΕΛΕΙΟΣ!!!!!! υψηλός - η ποιότητα, έφθασε εκπληκτικά γρήγορα, είμαι πολύ πολύ ευχαριστημένος από αυτήν την διαταγή. Πραγματικά, το καλύτερο. ευχαριστίες! -
Όρος AydogduΣοβαρός και αρμόδιος πωλητής, συστήνω -
Γιάννης Sintosάριστη ποιότητα, όπως περιγράφεται. Μεγάλη αξία για τα χρήματα. -
Philipp EggertΠροϊόν υποχωρητικό και που στέλνεται γρήγορα.
λέξεις-κλειδιά [ wear resistant steel plate ] αγώνας 176 προϊόντα.
Πιάτο 2200mm καιρικού ανθεκτικό χάλυβα συγκόλλησης πάχος
| Μήκος: | 100012000mm |
|---|---|
| Πλάτος: | 10003000mm |
| Συσκευασία: | Τυποποιημένη πλόιμη συσκευασία εξαγωγής |
Δυνατότητα αντοχής σε καιρικές συνθήκες
| Διάμετρο: | 10003000mm |
|---|---|
| Διάρκεια: | 1000-12000 mm |
| Ειδική χρήση: | Υψηλής αντοχής πιάτο χάλυβα |
Καυτός - κυλημένο πιάτο 100012000mm καιρικού ανθεκτικό χάλυβα
| Τεχνολογία επεξεργασίας: | Θερμής έλασης, Ψυχρής Έλασης, κ.λπ. |
|---|---|
| Εφαρμογή: | Ναυπηγική, κατασκευή, ελαφριά βιομηχανία, κ.λπ. |
| Συσκευασία: | Τυποποιημένη πλόιμη συσκευασία εξαγωγής |
SGS πιάτων χάλυβα κραμάτων ΜΒ T1591 καυτό - κυλημένος ελασματοποιημένος εν ψυχρώ για τη χημική βιομηχανία
| Όνομα: | Χάλυβας κραμάτων δύναμης ύψους |
|---|---|
| Τύπος: | Φύλλο χάλυβα, ελασματοποιημένο εν ψυχρώ φύλλο χάλυβα |
| Πάχος: | 0.3115mm |
Ζυθοποιήστε 3000-18000mm Αδιάβροχο χάλυβα από λέβητα
| Λιμάνι: | Σαγκάη, Tianjin, Qingdao, κ.λπ. |
|---|---|
| Πακέτο: | Τυποποιημένη πλόιμη συσκευασία εξαγωγής |
| Διάρκεια: | 300018000mm |
Nm 450 υψηλής αντοχής σε φθορά χάλυβα πλάκα στο λέβητα
| Εφαρμογή: | Πλάκα πλοίου, Πλάκα λέβητα, Πλάκα κοντέινερ, Πλάκα φλάντζας |
|---|---|
| Υλικό: | Ένδυση - ανθεκτικό πιάτο χάλυβα |
| Τεχνική: | Καυτός - κυλημένος |
± 3% ανοχή Σκληρωμένη πλάκα χάλυβα Nm450 με επικαλυμμένη επιφάνεια
| Εφαρμογή: | Πλάκα πλοίου, Πλάκα λέβητα, Πλάκα κοντέινερ, Πλάκα φλάντζας |
|---|---|
| Υλικό: | Ένδυση - ανθεκτικό πιάτο χάλυβα |
| πλάτος: | 15004100mm |
6mm wear resistant 500 Weldable 450 HBW πιάτων χάλυβα ονομαστική σκληρότητα Bendable
| Μήκος: | Ένδυση - ανθεκτικός χάλυβας |
|---|---|
| Επεξεργασία επιφάνειας: | Ντυμένος ή όπως ζητείται |
| Όνομα προϊόντων: | ένδυση 6mm NM500 - ανθεκτικό πιάτο χάλυβα |
NM450Q ανθεκτικό φύλλο χάλυβα γδαρσίματος 3120mm υψηλή επίδοση πλάτους
| Όνομα προϊόντων: | Ένδυση - ανθεκτικός χάλυβας |
|---|---|
| Επίπεδο βαθμού: | nm450Q |
| Πρότυπα: | GB/T 24186-2009 |
Ανθεκτικό πιάτο φύλλων χάλυβα γδαρσίματος NM400Tuf NM450Tuf για τις εξορύσσοντας βιομηχανίες
| Όνομα προϊόντων: | Ένδυση - ανθεκτικός χάλυβας |
|---|---|
| Επίπεδο βαθμού: | NM450Tuf |
| Πρότυπα: | GB/T 24186-2009 |


