Όλα τα Προϊόντα
-
ένδυση - ανθεκτικό πιάτο χάλυβα
-
Πιάτο φύλλων ανοξείδωτου
-
Χωρίς συγκόλληση σωλήνας ανοξείδωτου
-
Πιάτο καιρικού ανθεκτικό χάλυβα
-
πιάτο χάλυβα ναυπηγικής
-
Φύλλο χάλυβα εργαλείων
-
Πιάτο χάλυβα κραμάτων
-
Πιάτο χάλυβα λεβήτων
-
Σχεδιαγράμματα δομικού χάλυβα
-
Σωλήνας γραμμών API
-
χρωματισμένα φύλλα ανοξείδωτου
-
Πιάτο χάλυβα φορμών
-
Γαλβανισμένη σπείρα χάλυβα
-
Chris ThomasΤΕΛΕΙΟΣ!!!!!! υψηλός - η ποιότητα, έφθασε εκπληκτικά γρήγορα, είμαι πολύ πολύ ευχαριστημένος από αυτήν την διαταγή. Πραγματικά, το καλύτερο. ευχαριστίες! -
Όρος AydogduΣοβαρός και αρμόδιος πωλητής, συστήνω -
Γιάννης Sintosάριστη ποιότητα, όπως περιγράφεται. Μεγάλη αξία για τα χρήματα. -
Philipp EggertΠροϊόν υποχωρητικό και που στέλνεται γρήγορα.
λέξεις-κλειδιά [ wear resistant steel plate ] αγώνας 176 προϊόντα.
ένδυση 5mm120mm - ανθεκτική υψηλή μηχανική δύναμη πιάτων ASTM DIN χάλυβα
| Μήκος: | Ένδυση - ανθεκτικός χάλυβας |
|---|---|
| Βαθμός: | nm400 |
| Τυποποιημένος κατάλογος: | AiSi, ASTM, BS, DIN, ΜΒ, JIS |
ένδυση 10mm - ανθεκτικό πιάτο NM500 χάλυβα
| Όνομα 3 προϊόντων: | Ένδυση - ανθεκτικός χάλυβας |
|---|---|
| Βαθμός: | NM500 |
| Όνομα προϊόντων: | ένδυση 10mm NM500 - ανθεκτικό πιάτο χάλυβα |
Υψηλής αντοχής σε φθορά ανθεκτική σε ρύπανση επιφάνεια χάλυβα
| Επεξεργασία επιφάνειας: | Με επικάλυψη |
|---|---|
| Πακέτο: | Τυποποιημένο πακέτο εξαγωγής |
| Δάχος: | 3120mm |
NM500 Ανθεκτική στην φθορά πλάκα χάλυβα πάχος 3-120 mm
| Ειδική χρήση: | Πλάκα χάλυβα υψηλής αντοχής |
|---|---|
| Πακέτο: | Τυποποιημένο πακέτο εξαγωγής |
| Σύνθετο ή όχι: | Συσκευές από χάλυβα |
Ένδυση AISI NM500 - ανθεκτικό πιάτο wear resistant 400 χάλυβα πιάτο χάλυβα
| Μήκος: | Ένδυση - ανθεκτικός χάλυβας |
|---|---|
| Πάχος: | 2~20mm |
| Πρότυπα 1: | AiSi, ASTM, |
Ένδυση κατάληψης άνθρακα - ανθεκτικός υψηλός αντίκτυπος πιάτων χάλυβα - ανθεκτικός
| Μήκος: | Ένδυση - ανθεκτικός χάλυβας |
|---|---|
| Βαθμός: | nm400 NM450 |
| Πρότυπα: | DIN, ΜΒ, JIS |
GB/T24186 ένδυση - ανθεκτικό πιάτο 18mm χάλυβα ντυμένη πάχος επιφάνεια
| Όνομα προϊόντων: | ένδυση 18mm NM500 - ανθεκτικό πιάτο χάλυβα |
|---|---|
| Βαθμός: | nm500 |
| Πρότυπα: | AiSi, ASTM, BS, DIN, ΜΒ, JIS |
1500-4100 mm πλάτος ανθεκτική στην φθορά πλάκα χάλυβα
| Περιγραφή: | Χρησιμοποιήστε ατσάλινη πλάκα |
|---|---|
| Υλικό: | Ανθεκτικός στην φθορά χάλυβας NM360, NM400, NM450, NM500, NM550, NM600 |
| Διάμετρο: | 15004100mm |
Ένδυση NM400Tuf NM450Tuf - ανθεκτικό πιάτο χάλυβα που ντύνεται βιομηχανικό
| Όνομα προϊόντων: | Ένδυση - ανθεκτικός χάλυβας |
|---|---|
| Επίπεδο βαθμού: | NM450Tuf |
| Πρότυπα: | GB/T 24186-2009 |


