Όλα τα Προϊόντα
-
ένδυση - ανθεκτικό πιάτο χάλυβα
-
Πιάτο φύλλων ανοξείδωτου
-
Χωρίς συγκόλληση σωλήνας ανοξείδωτου
-
Πιάτο καιρικού ανθεκτικό χάλυβα
-
πιάτο χάλυβα ναυπηγικής
-
Φύλλο χάλυβα εργαλείων
-
Πιάτο χάλυβα κραμάτων
-
Πιάτο χάλυβα λεβήτων
-
Σχεδιαγράμματα δομικού χάλυβα
-
Σωλήνας γραμμών API
-
χρωματισμένα φύλλα ανοξείδωτου
-
Πιάτο χάλυβα φορμών
-
Γαλβανισμένη σπείρα χάλυβα
-
Chris ThomasΤΕΛΕΙΟΣ!!!!!! υψηλός - η ποιότητα, έφθασε εκπληκτικά γρήγορα, είμαι πολύ πολύ ευχαριστημένος από αυτήν την διαταγή. Πραγματικά, το καλύτερο. ευχαριστίες! -
Όρος AydogduΣοβαρός και αρμόδιος πωλητής, συστήνω -
Γιάννης Sintosάριστη ποιότητα, όπως περιγράφεται. Μεγάλη αξία για τα χρήματα. -
Philipp EggertΠροϊόν υποχωρητικό και που στέλνεται γρήγορα.
λέξεις-κλειδιά [ wear resistant steel plate ] αγώνας 176 προϊόντα.
316L έξοχο διπλό πιάτο ανοξείδωτου
| Όνομα: | Πιάτο ανοξείδωτου |
|---|---|
| Βαθμός: | 201 202 304L 316L 321 309s 310s 904L |
| Επιφάνεια: | BA/2B/NO.1/NO.3/NO.4/8K/HL/2D/1D |
Ντυμένο SGS επιφάνειας πιάτο ΜΒ Τ 24186 20x2200x12000mm χάλυβα κραμάτων
| Όνομα: | Χάλυβας κραμάτων δύναμης ύψους |
|---|---|
| Ικανότητα παραγωγής: | 2000tons/Month |
| Πάχος: | 4150mm |
σπείρα βουρτσισμένο BA TSHS πιάτων ανοξείδωτου 201 304 που τελειώνουν
| Όνομα: | Πιάτο ανοξείδωτου |
|---|---|
| Υλικό: | Ανοξείδωτο |
| Επιφάνεια: | BA/2B/NO.1/NO.3/NO.4/8K/HL/2D/1D |
Καθορισμένου μήκους πρότυπα πιάτων S45C 6mm30mm ASTM χάλυβα υψηλού άνθρακα
| Όνομα: | Χάλυβας κραμάτων δύναμης ύψους |
|---|---|
| Πάχος: | 630mm |
| Πρότυπα: | ASTM |
Q690D υψηλής αντοχής πιάτο 600MM χάλυβα πλάτος με την κάμψη της υπηρεσίας συγκόλλησης
| Όνομα: | Χάλυβας κραμάτων δύναμης ύψους |
|---|---|
| Τύπος: | Φύλλο χάλυβα, ελασματοποιημένο εν ψυχρώ φύλλο χάλυβα |
| πάχος: | 0.1175mm |
Q550C cold-rolled φύλλο χάλυβα χάλυβα κραμάτων πιάτο ASTM για τα μηχανήματα κατασκευής
| Όνομα: | Χάλυβας κραμάτων δύναμης ύψους |
|---|---|
| Τύπος: | Φύλλο χάλυβα, ελασματοποιημένο εν ψυχρώ φύλλο χάλυβα |
| Πάχος: | 0.5125mm |
Ντυμένο ASTM κραμάτων χάλυβα πιάτο χάλυβα 1020 πιάτων υψηλής αντοχής για την κατεργασία μεταλλείας
| Όνομα: | Χάλυβας κραμάτων δύναμης ύψους |
|---|---|
| Πάχος: | 6700mm |
| Πρότυπα: | ASTM |
1.2738 718 SGS πιάτων χάλυβα φορμών κραμάτων Νι P20 καυτό - κυλημένο πιάτο
| Όνομα τύπων: | 1.2738 718 P20+Ni αναμιγνύουν το ειδικό πιάτο χάλυβα φορμών |
|---|---|
| Ειδική χρήση: | Υψηλής αντοχής πιάτο χάλυβα |
| Μήκος: | 800mm12000mm |
Q345B πιάτο χάλυβα κραμάτων ακρών μύλων για το πιάτο σκαφών
| Υλικό: | Πιάτο χάλυβα κραμάτων |
|---|---|
| Βαθμός: | Q345B, Q390B, S355JR, S355J0, A572Gr50, A572Gr60, A709Gr50, A709Gr50W |
| Πρότυπα: | ASTM, JIS, ΜΒ, AISI, DIN, BS |
Καρβόνιο 8 mm παχιά λέβητα χάλυβα πλάκα ανθεκτική στη θερμότητα ανθεκτική στη διάβρωση
| Ονομασία του προϊόντος: | Πιάτο χάλυβα λεβήτων |
|---|---|
| Υλικό: | Ανθρακούχο χάλυβα |
| Διάρκεια: | 300018000mm |


