Όλα τα Προϊόντα
-
ένδυση - ανθεκτικό πιάτο χάλυβα
-
Πιάτο φύλλων ανοξείδωτου
-
Χωρίς συγκόλληση σωλήνας ανοξείδωτου
-
Πιάτο καιρικού ανθεκτικό χάλυβα
-
πιάτο χάλυβα ναυπηγικής
-
Φύλλο χάλυβα εργαλείων
-
Πιάτο χάλυβα κραμάτων
-
Πιάτο χάλυβα λεβήτων
-
Σχεδιαγράμματα δομικού χάλυβα
-
Σωλήνας γραμμών API
-
χρωματισμένα φύλλα ανοξείδωτου
-
Πιάτο χάλυβα φορμών
-
Γαλβανισμένη σπείρα χάλυβα
-
Chris ThomasΤΕΛΕΙΟΣ!!!!!! υψηλός - η ποιότητα, έφθασε εκπληκτικά γρήγορα, είμαι πολύ πολύ ευχαριστημένος από αυτήν την διαταγή. Πραγματικά, το καλύτερο. ευχαριστίες! -
Όρος AydogduΣοβαρός και αρμόδιος πωλητής, συστήνω -
Γιάννης Sintosάριστη ποιότητα, όπως περιγράφεται. Μεγάλη αξία για τα χρήματα. -
Philipp EggertΠροϊόν υποχωρητικό και που στέλνεται γρήγορα.
λέξεις-κλειδιά [ wear resistant steel plate ] αγώνας 176 προϊόντα.
EN 10025-6 S690QL Διαρθρωτική πλάκα χάλυβα υψηλής αντοχής
| Αξία: | S690QL,960QL,S890QL κλπ. |
|---|---|
| Τύπος: | Ειδικότερα, οι ενδείξεις που αναφέρονται στην παράγραφο 1 μπορούν να χρησιμοποιηθούν για την αξιολόγ |
| Δάχος: | 2-300mm,ή όπως απαιτείται |
S690QL Σιδηρουργική πλάκα υψηλής αντοχής σε εφελκυσμό
| Αξία: | S690QL,690QL |
|---|---|
| Τύπος: | Ειδικότερα, οι ενδείξεις που αναφέρονται στην παράγραφο 1 μπορούν να χρησιμοποιηθούν για την αξιολόγ |
| Δάχος: | 2-300mm,ή όπως απαιτείται |
6mm παχύ Corten ένας μύλος πιάτων Q235nh χάλυβα που τελειώνουν για το υπαίθριο κτήριο
| Όνομα προϊόντων: | πιάτο καιρικού ανθεκτικό χάλυβα οικοδόμησης 6mm παχύ Q235nh υπαίθριο |
|---|---|
| Βαθμός: | SPA-χ, Corten Α Corten Β A588Gr S355J0W Q355NH |
| Ειδική χρήση: | Υψηλής αντοχής πιάτο χάλυβα, ένδυση - ανθεκτικός χάλυβας |
Q550D πιάτο 400mm12000mm χάλυβα κραμάτων πολύ πιάτο δομικού χάλυβα για το βραχίονα γερανών
| Όνομα: | Χάλυβας κραμάτων δύναμης ύψους |
|---|---|
| Τύπος: | Πιάτο χάλυβα |
| Πάχος: | 0.1115mm |
Καυτός - κυλημένο ντυμένο πιάτο 3120mm χάλυβα Nm450 πάχος
| Κράμα ή όχι: | Κράμα |
|---|---|
| Τεχνική: | Καυτός - κυλημένος |
| Επεξεργασία επιφάνειας: | Ντυμένος |
S355JR μήκος 1000mm12000mm πιάτων χάλυβα κραμάτων ακρών μύλων
| Ειδική χρήση: | Υψηλής αντοχής πιάτο χάλυβα |
|---|---|
| Υλικό: | Πιάτο χάλυβα κραμάτων |
| Κράμα ή όχι: | Είναι κράμα |
SGS 317/317l προσαρμοσμένη αντοχή πλάτους φύλλων ανοξείδωτου πιάτο
| Όνομα: | ανοξείδωτο μέταλλο φύλλων 317 |
|---|---|
| Υλικό: | 317/317L πιάτο ανοξείδωτου |
| Επιφάνεια: | 2B NO.2 No.4 |
Q420D κραμάτων χάλυβα υψηλή ένδυση άνθρακα πιάτων ΜΒ ASTM χαμηλή - ανθεκτική
| Όνομα προϊόντων: | Χάλυβας κραμάτων δύναμης ύψους |
|---|---|
| Τύπος προϊόντων: | Φύλλα χάλυβα |
| Πάχος: | 0.3120mm |
Q690E υψηλής θερμοκρασίας αντίσταση ανοχής πιάτων 2% χάλυβα χαμηλού άνθρακα
| Όνομα: | Χάλυβας κραμάτων δύναμης ύψους |
|---|---|
| Τύπος: | hot-rolled |
| Πάχος: | 0.3115mm |
rustproof 2B NO.2 303 πιάτο 1mm SS παχύ πιάτο ανοξείδωτου
| Όνομα: | ανοξείδωτη λαμαρίνα |
|---|---|
| Υλικό: | 303 πιάτο ανοξείδωτου |
| Επιφάνεια: | 2B NO.2 |


