Όλα τα Προϊόντα
-
ένδυση - ανθεκτικό πιάτο χάλυβα
-
Πιάτο φύλλων ανοξείδωτου
-
Χωρίς συγκόλληση σωλήνας ανοξείδωτου
-
Πιάτο καιρικού ανθεκτικό χάλυβα
-
πιάτο χάλυβα ναυπηγικής
-
Φύλλο χάλυβα εργαλείων
-
Πιάτο χάλυβα κραμάτων
-
Πιάτο χάλυβα λεβήτων
-
Σχεδιαγράμματα δομικού χάλυβα
-
Σωλήνας γραμμών API
-
χρωματισμένα φύλλα ανοξείδωτου
-
Πιάτο χάλυβα φορμών
-
Γαλβανισμένη σπείρα χάλυβα
-
Chris ThomasΤΕΛΕΙΟΣ!!!!!! υψηλός - η ποιότητα, έφθασε εκπληκτικά γρήγορα, είμαι πολύ πολύ ευχαριστημένος από αυτήν την διαταγή. Πραγματικά, το καλύτερο. ευχαριστίες! -
Όρος AydogduΣοβαρός και αρμόδιος πωλητής, συστήνω -
Γιάννης Sintosάριστη ποιότητα, όπως περιγράφεται. Μεγάλη αξία για τα χρήματα. -
Philipp EggertΠροϊόν υποχωρητικό και που στέλνεται γρήγορα.
λέξεις-κλειδιά [ wear resistant steel plate ] αγώνας 176 προϊόντα.
ASTM 304 304l 2 cold-rolled Hairline πιάτων ανοξείδωτου χιλ. 4x8 cold-rolled
| Ονομα: | ανοξείδωτο μέταλλο φύλλων |
|---|---|
| Υλικό: | Ανοξείδωτο ατσάλι |
| Επιφάνεια: | BA/2B/NO.1/NO.3/NO.4/8K/HL/2D/1D |
Πλάτος 1003000mm υψηλής αντοχής πιάτο HRC20-HRC60 DIN χάλυβα
| σκληρότητα: | HRC20-HRC60 |
|---|---|
| Μήκος: | 10006000mm |
| Πλάτος: | 1003000mm |
Skh-9 πάχος τοίχων πιάτων Cr12MoV 0.2mm400mm χάλυβα φορμών τετρ.μέτρου M42
| Όνομα προϊόντων: | Χάλυβας φορμών |
|---|---|
| Τύπος τεχνολογίας: | Καυτός - κυλημένος |
| Συσκευασία μεταφορών: | Τυποποιημένος/προσαρμοσμένος |
304 Πλάκα από ανοξείδωτο χάλυβα 2 mm ψυχρά κυλούμενα φύλλα SS 304
| Αξία: | Σειρά 300 |
|---|---|
| Τύπος: | Αρμόδια για την παρακολούθηση των προδιαγραφών ISOFIX |
| Υλικό: | 201/ 304/ 304L/ 321/ 316/ 316L/ 309S/ 310S/ 904L, κλπ. |
Τελεία καθρέφτη 304 316 Πλάκα από ανοξείδωτο χάλυβα
| Αξία: | Σειρά 300 |
|---|---|
| Υλικό: | 201/ 304/ 304L/ 321/ 316/ 316L/ 309S/ 310S/ 904L, κλπ. |
| Δάχος: | 0.330mm |
321 φύλλο από ανοξείδωτο χάλυβα 2 mm πλάκα από ανοξείδωτο χάλυβα
| Αξία: | 200 σειρές, 300 σειρές, 400 σειρές |
|---|---|
| Υλικό: | 201/ 304/ 304L/ 321/ 316/ 316L/ 309S/ 310S/ 904L, κλπ. |
| Δάχος: | 0.330mm |
Κούραση Reisistant θερμότητας πιάτων D3 1,2080 χάλυβα εργαλείων φορμών άνθρακα ανθεκτική
| Όνομα τύπων: | Χάλυβας φορμών |
|---|---|
| Μήκος: | Σύμφωνα με το αίτημα |
| Τύπος βαθμού: | Καυτός - κυλημένος |
Ειδικό πιάτο H13 1,2344 SKD61 HRC33-37 χάλυβα κύβων εργαλείων κραμάτων
| Όνομα τύπων: | Χάλυβας φορμών |
|---|---|
| Τεχνική: | Καυτός - κυλημένος |
| Διαμορφώστε το αριθ.: | 1.2344 H13 SKD61 |
Ελασματοποιημένη εν ψυχρώ προεπεξεργασία πιάτων A572Gr50 χάλυβα κραμάτων εμπορευματοκιβωτίων
| Κράμα ή όχι: | Είναι κράμα |
|---|---|
| Υπηρεσία επεξεργασίας: | Κοπή, ζωγραφική, ανατίναξη σφαιρών, προεπεξεργασία |
| Άκρη: | Άκρη μύλων, σκισμένη άκρη |
Πρότυπα 201 σωλήνας 6m ASTM ASME ανοξείδωτου αντίσταση ένδυσης 12m
| ονόματα: | σωλήνας ανοξείδωτου 201 |
|---|---|
| Αντίσταση διάβρωσης: | Υγρή αντίσταση |
| Πρότυπα: | ASTM ASME |


