Όλα τα Προϊόντα
-
ένδυση - ανθεκτικό πιάτο χάλυβα
-
Πιάτο φύλλων ανοξείδωτου
-
Χωρίς συγκόλληση σωλήνας ανοξείδωτου
-
Πιάτο καιρικού ανθεκτικό χάλυβα
-
πιάτο χάλυβα ναυπηγικής
-
Φύλλο χάλυβα εργαλείων
-
Πιάτο χάλυβα κραμάτων
-
Πιάτο χάλυβα λεβήτων
-
Σχεδιαγράμματα δομικού χάλυβα
-
Σωλήνας γραμμών API
-
χρωματισμένα φύλλα ανοξείδωτου
-
Πιάτο χάλυβα φορμών
-
Γαλβανισμένη σπείρα χάλυβα
-
Chris ThomasΤΕΛΕΙΟΣ!!!!!! υψηλός - η ποιότητα, έφθασε εκπληκτικά γρήγορα, είμαι πολύ πολύ ευχαριστημένος από αυτήν την διαταγή. Πραγματικά, το καλύτερο. ευχαριστίες! -
Όρος AydogduΣοβαρός και αρμόδιος πωλητής, συστήνω -
Γιάννης Sintosάριστη ποιότητα, όπως περιγράφεται. Μεγάλη αξία για τα χρήματα. -
Philipp EggertΠροϊόν υποχωρητικό και που στέλνεται γρήγορα.
λέξεις-κλειδιά [ wear resistant steel plate ] αγώνας 176 προϊόντα.
Ζυγισμένη πλάκα από χάλυβα λέβητα πάχους 6-200 mm για βιομηχανική χρήση
| Διάμετρο: | 15004000mm |
|---|---|
| Υλικό: | Ανθρακούχο χάλυβα |
| Εφαρμογή: | Δοχείο πίεσης, λέβητας, δεξαμενές αποθήκευσης, κ.λπ. |
Πλάκα από χάλυβα ναυπηγικής κατασκευής ISO για υπεράκτια πλατφόρμα Bs Standard
| Αξία: | Α, Β, Δ, Ε, AH32/36/40, DH32/36/40, EH32/36/40, κ.λπ. |
|---|---|
| Διάρκεια: | 6000mm15000mm |
| Πιστοποιητικό: | ISO, SGS, BV, κλπ. |
6 mm-200 mm πάχος Σιδηροπλακέτα ναυτικής ναυπηγικής βιομηχανίας για ναυτική βιομηχανία
| Πακέτο: | Τυποποιημένη πλόιμη συσκευασία εξαγωγής, κοστούμι για όλα τα είδη μεταφοράς, ή όπως απαιτείται. |
|---|---|
| Διάρκεια: | 6000mm15000mm |
| Αξία: | Α, Β, Δ, Ε, AH32/36/40, DH32/36/40, EH32/36/40, κ.λπ. |
Χρώμιο 309 φύλλο 1mm20mm ωρ. ανοξείδωτου 309s πιάτο ανοξείδωτου
| Όνομα: | ανοξείδωτη λαμαρίνα |
|---|---|
| Υλικό: | 309 ανοξείδωτο ατσάλι |
| Επιφάνεια: | ΒΑ 2β |
Υψηλής αντοχής βαθμοί πιάτων E36 χάλυβα ναυπηγικής AISI
| Συσκευασία: | Τυποποιημένη πλόιμη συσκευασία εξαγωγής, κοστούμι για όλα τα είδη μεταφοράς, ή όπως απαιτείται. |
|---|---|
| Εφαρμογή: | Ναυπηγική, παράκτια πλατφόρμα, κ.λπ. |
| Όνομα προϊόντων: | Πιάτο χάλυβα ναυπηγικής |
Θάλασσας Ah36 χάλυβα πλάκα για υπεράκτια πλατφόρμα
| Πακέτο: | Τυποποιημένη πλόιμη συσκευασία εξαγωγής, κοστούμι για όλα τα είδη μεταφοράς, ή όπως απαιτείται. |
|---|---|
| Αξία: | Α, Β, Δ, Ε, AH32/36/40, DH32/36/40, EH32/36/40, κ.λπ. |
| Επεξεργασία επιφάνειας: | Ντυμένος, χρωματισμένος, γαλβανισμένος, κ.λπ. |
Καυτή κούραση πιάτων H13 χάλυβα κύβων πιάτων χάλυβα φορμών ASTM ανθεκτική
| Όνομα τύπων: | Καυτός χάλυβας H13 1,2344 κύβων χάλυβα εργαλείων πιάτων χάλυβα φορμών χάλυβα ASTM |
|---|---|
| Τεχνική: | Καυτός - κυλημένος |
| Συσκευασία μεταφορών: | Τυποποιημένος/προσαρμοσμένος |
Εξατομικεύσιμη υψηλή επίδοση πιάτων ASTM A240 ανοξείδωτου 304H
| Όνομα: | φύλλο ανοξείδωτου χάλυβα |
|---|---|
| Υλικό: | Ανοξείδωτο |
| Επιφάνεια: | BA/2B/NO.1/NO.3/NO.4/8K/HL/2D/1D |
μαύρο πιάτο χάλυβα επιφάνειας AH36 πιάτων χάλυβα ναυπηγικής 9mm 12mm
| Εφαρμογή:: | πιάτο χάλυβα ναυπηγικής |
|---|---|
| Σειρά πάχους: | 5 χιλ. -150 χιλ. |
| Σειρά πλάτους: | 1500 χιλ. - 3900 χιλ. |
1.2080 cold-rolled πιάτο SKD61 χάλυβα για την καυτή φόρμα συμπίεσης
| Όνομα τύπων: | Πρωταρχικό πιάτο χάλυβα φορμών ποιοτικών D3 1,2080 κύβων για τη ρίψη κύβων |
|---|---|
| Τεχνική: | Καυτός - κυλημένος |
| Διαμορφώστε το αριθ.: | 1.2344 H13 SKD61 |


