Όλα τα Προϊόντα
-
ένδυση - ανθεκτικό πιάτο χάλυβα
-
Πιάτο φύλλων ανοξείδωτου
-
Χωρίς συγκόλληση σωλήνας ανοξείδωτου
-
Πιάτο καιρικού ανθεκτικό χάλυβα
-
πιάτο χάλυβα ναυπηγικής
-
Φύλλο χάλυβα εργαλείων
-
Πιάτο χάλυβα κραμάτων
-
Πιάτο χάλυβα λεβήτων
-
Σχεδιαγράμματα δομικού χάλυβα
-
Σωλήνας γραμμών API
-
χρωματισμένα φύλλα ανοξείδωτου
-
Πιάτο χάλυβα φορμών
-
Γαλβανισμένη σπείρα χάλυβα
-
Chris ThomasΤΕΛΕΙΟΣ!!!!!! υψηλός - η ποιότητα, έφθασε εκπληκτικά γρήγορα, είμαι πολύ πολύ ευχαριστημένος από αυτήν την διαταγή. Πραγματικά, το καλύτερο. ευχαριστίες! -
Όρος AydogduΣοβαρός και αρμόδιος πωλητής, συστήνω -
Γιάννης Sintosάριστη ποιότητα, όπως περιγράφεται. Μεγάλη αξία για τα χρήματα. -
Philipp EggertΠροϊόν υποχωρητικό και που στέλνεται γρήγορα.
λέξεις-κλειδιά [ wear resistant steel plate ] αγώνας 176 προϊόντα.
0.1200mm απόθεμα φύλλων χάλυβα εργαλείων πάχους για τη βιομηχανική χρήση
| Ανθεκτικότητα αντίκτυπου: | ≥20j |
|---|---|
| Πάχος: | 0.1200mm |
| Επιμήκυνση: | ≥12% |
Φυσικό μέγεθος 304 αντοχή σωλήνων OD16-119mm ανοξείδωτου
| ονόματα: | 304 Σωλήνες από ανοξείδωτο χάλυβα |
|---|---|
| Λίστα πιστοποιητικών: | CE, BV, SGS |
| Πρότυπα: | JIS DIN ASTM |
800MPa υψηλής αντοχής σκληρότητα Hrc20-Hrc60 μετάλλων φύλλων χάλυβα εργαλείων
| Επιμήκυνση: | ≥12% |
|---|---|
| Πάχος: | 0.1200mm |
| Εκτατή δύναμη: | ≥1000MPa |
Χάλυβα HSLA πλάκας υψηλής αντοχής πλάκες μήκος 1000-12000mm
| Αξία: | S690QL,960QL,S890QL κλπ. |
|---|---|
| Τύπος: | Ειδικότερα, οι ενδείξεις που αναφέρονται στην παράγραφο 1 μπορούν να χρησιμοποιηθούν για την αξιολόγ |
| Δάχος: | 2-300mm,ή όπως απαιτείται |
S690QL Υψηλής αντοχής φύλλο χάλυβα με καλή αντοχή
| Αξία: | S690QL,960QL,S890QL κλπ. |
|---|---|
| Τύπος: | Ειδικότερα, οι ενδείξεις που αναφέρονται στην παράγραφο 1 μπορούν να χρησιμοποιηθούν για την αξιολόγ |
| Δάχος: | 2-300mm,ή όπως απαιτείται |
Σιδηρουργικό φύλλο υψηλής αντοχής σε εφελκυσμό για την επεξεργασία τρύπησης
| Αξία: | S690QL,960QL,S890QL κλπ. |
|---|---|
| Τύπος: | Ειδικότερα, οι ενδείξεις που αναφέρονται στην παράγραφο 1 μπορούν να χρησιμοποιηθούν για την αξιολόγ |
| Δάχος: | 2-300mm,ή όπως απαιτείται |
S960QL Σιδηρουργική πλάκα υψηλής αντοχής χαμηλής σύνθεσης χάλυβα Hsla
| Αξία: | S690QL,960QL,S890QL κλπ. |
|---|---|
| Τύπος: | Ειδικότερα, οι ενδείξεις που αναφέρονται στην παράγραφο 1 μπορούν να χρησιμοποιηθούν για την αξιολόγ |
| Δάχος: | 2-300mm,ή όπως απαιτείται |
2B πιάτο 201 304 φύλλων ανοξείδωτου καθρεφτών BA 316 πυρίμαχα
| Όνομα: | Πιάτο ανοξείδωτου |
|---|---|
| Βαθμός: | 201 202 304L 316L 321 309s 310s 904L |
| Επιφάνεια: | Ba/2b/No.1/No.3/No.4/8K/Hl/2D/1d |
2B NO.4 302 πιάτο 10002000mm φύλλων ανοξείδωτου αντίσταση γδαρσίματος πλάτους
| Όνομα: | ανοξείδωτη λαμαρίνα |
|---|---|
| Υλικό: | πιάτο ανοξείδωτου 302 |
| Επιφάνεια: | 2B NO.4 |
SPA-χ cold-rolled φύλλο χάλυβα 0.5mm2mm για την οικοδόμηση του κήπου υψηλής αντοχής
| Όνομα προϊόντων: | Πιάτο καιρικού ανθεκτικό χάλυβα |
|---|---|
| Βαθμός: | SPA-χ |
| Ειδική χρήση: | Υψηλής αντοχής πιάτο χάλυβα, ένδυση - ανθεκτικός χάλυβας |


