Όλα τα Προϊόντα
-
ένδυση - ανθεκτικό πιάτο χάλυβα
-
Πιάτο φύλλων ανοξείδωτου
-
Χωρίς συγκόλληση σωλήνας ανοξείδωτου
-
Πιάτο καιρικού ανθεκτικό χάλυβα
-
πιάτο χάλυβα ναυπηγικής
-
Φύλλο χάλυβα εργαλείων
-
Πιάτο χάλυβα κραμάτων
-
Πιάτο χάλυβα λεβήτων
-
Σχεδιαγράμματα δομικού χάλυβα
-
Σωλήνας γραμμών API
-
χρωματισμένα φύλλα ανοξείδωτου
-
Πιάτο χάλυβα φορμών
-
Γαλβανισμένη σπείρα χάλυβα
-
Chris ThomasΤΕΛΕΙΟΣ!!!!!! υψηλός - η ποιότητα, έφθασε εκπληκτικά γρήγορα, είμαι πολύ πολύ ευχαριστημένος από αυτήν την διαταγή. Πραγματικά, το καλύτερο. ευχαριστίες! -
Όρος AydogduΣοβαρός και αρμόδιος πωλητής, συστήνω -
Γιάννης Sintosάριστη ποιότητα, όπως περιγράφεται. Μεγάλη αξία για τα χρήματα. -
Philipp EggertΠροϊόν υποχωρητικό και που στέλνεται γρήγορα.
λέξεις-κλειδιά [ wear resistant steel plate ] αγώνας 176 προϊόντα.
Ντυμένος αντίκτυπος - ανθεκτικό ανθεκτικό πιάτο γδαρσίματος για το εμπορευματοκιβώτιο
| Πάχος: | 3120mm |
|---|---|
| Μήκος: | 300018000mm |
| Εφαρμογή: | Πλάκα πλοίου, Πλάκα λέβητα, Πλάκα κοντέινερ, Πλάκα φλάντζας |
AR500 ανθεκτικές στην τριβή πλάκες φθοράς Υψηλή αντοχή βαρύτητα σε δύσκολα περιβάλλοντα
| Περιγραφή: | AR500 Χάλυβα φύλλο φθορά Χάλυβα πλάκα |
|---|---|
| Υλικό: | NM360, NM400, NM450, NM500, AR400, AR450, AR500, AR600 κλπ. |
| Δάχος: | 3120mm |
Επιχρισμένα ανθεκτικά στην τριβή μέταλλα Σιδηροπλακάδα 3-120 mm Μονάδα ± 3% ανοχή
| Υλικό: | NM360, NM400, NM450, NM500, κλπ. |
|---|---|
| Διάρκεια: | 300018000mm |
| Δάχος: | 3120mm |
Q460C υψηλής αντοχής αντίκτυπος φύλλων χάλυβα άνθρακα JIS DIN - ανθεκτικό 1m14m
| Όνομα: | Χάλυβας κραμάτων δύναμης ύψους |
|---|---|
| Τύπος: | Φύλλο χάλυβα, ελασματοποιημένο εν ψυχρώ φύλλο χάλυβα |
| Πάχος: | 0.3155mm |
6 mm παχύ χρωματισμένο καζάνι συγκόλλησης πλάκα χάλυβα υψηλής αντοχής
| Διάρκεια: | 300018000mm |
|---|---|
| Επεξεργασία επιφάνειας: | Ντυμένος, χρωματισμένος, γαλβανισμένος, κ.λπ. |
| Υλικό: | Ανθρακούχο χάλυβα |
Το υψηλής αντοχής φύλλο χάλυβα κραμάτων έσκισε την άκρη για την ειδική χρήση
| Μήκος: | 1000mm12000mm |
|---|---|
| Επεξεργασία επιφάνειας: | Ντυμένος, καυτός - κυλημένος, cold-rolled |
| Άκρη: | Άκρη μύλων, σκισμένη άκρη |
JIS 0.1200mm επιμήκυνση ≥12% φύλλων χάλυβα εργαλείων πάχους
| Πρότυπα: | ASTM, AISI, DIN, JIS, ΜΒ, κ.λπ. |
|---|---|
| Ανθεκτικότητα αντίκτυπου: | ≥20j |
| Θερμική επεξεργασία: | Ανόπτηση, απόσβεση, μετρίαση, κ.λπ. |
HRC60 λαδωμένη εργαλείων χάλυβα δύναμη παραγωγής φύλλων υψηλή
| Πρότυπα: | ASTM, AISI, DIN, JIS, ΜΒ, κ.λπ. |
|---|---|
| Δύναμη παραγωγής: | ≥800MPa |
| Επεξεργασία επιφάνειας: | Γυαλισμένος, λαδωμένος, κ.λπ. |
Ανθεκτικότητα αντίκτυπου θερμικής επεξεργασίας ≥20j απόσβεσης φύλλων χάλυβα εργαλείων AISI 10006000mm
| Ανθεκτικότητα αντίκτυπου: | ≥20j |
|---|---|
| Δύναμη παραγωγής: | ≥800MPa |
| Πρότυπα: | ASTM, AISI, DIN, JIS, ΜΒ, κ.λπ. |
Τυποποιημένη υψηλή εκτατή σκληρότητα Hrc20-Hrc60 φύλλων χάλυβα Astm για το εργαλείο
| Μορφή: | φύλλο |
|---|---|
| Υλικό: | Χάλυβας εργαλείων |
| Ανθεκτικότητα αντίκτυπου: | ≥20j |


