Όλα τα Προϊόντα
-
ένδυση - ανθεκτικό πιάτο χάλυβα
-
Πιάτο φύλλων ανοξείδωτου
-
Χωρίς συγκόλληση σωλήνας ανοξείδωτου
-
Πιάτο καιρικού ανθεκτικό χάλυβα
-
πιάτο χάλυβα ναυπηγικής
-
Φύλλο χάλυβα εργαλείων
-
Πιάτο χάλυβα κραμάτων
-
Πιάτο χάλυβα λεβήτων
-
Σχεδιαγράμματα δομικού χάλυβα
-
Σωλήνας γραμμών API
-
χρωματισμένα φύλλα ανοξείδωτου
-
Πιάτο χάλυβα φορμών
-
Γαλβανισμένη σπείρα χάλυβα
-
Chris ThomasΤΕΛΕΙΟΣ!!!!!! υψηλός - η ποιότητα, έφθασε εκπληκτικά γρήγορα, είμαι πολύ πολύ ευχαριστημένος από αυτήν την διαταγή. Πραγματικά, το καλύτερο. ευχαριστίες! -
Όρος AydogduΣοβαρός και αρμόδιος πωλητής, συστήνω -
Γιάννης Sintosάριστη ποιότητα, όπως περιγράφεται. Μεγάλη αξία για τα χρήματα. -
Philipp EggertΠροϊόν υποχωρητικό και που στέλνεται γρήγορα.
λέξεις-κλειδιά [ wear resistant steel plate ] αγώνας 176 προϊόντα.
το πιάτο 2.4mm6mm φύλλο 2B φύλλων ανοξείδωτου 904L 304L SS τελειώνει χωρίς. 1 επιφάνεια
| Όνομα: | Πιάτο ανοξείδωτου |
|---|---|
| Βαθμός: | 201 202 304L 316L 321 309s 310s 904L |
| Επιφάνεια: | BA/2B/NO.1/NO.3/NO.4/8K/HL/2D/1D |
Πιάτο φύλλων ανοξείδωτου BA 316
| Όνομα: | Πιάτο ανοξείδωτου |
|---|---|
| Βαθμός: | 316 |
| Επιφάνεια: | BA/2B/NO.1/NO.3/NO.4/8K/HL/2D/1D |
πιάτο φύλλων ανοξείδωτου 2mm 8mm
| Όνομα: | Πιάτο ανοξείδωτου |
|---|---|
| Βαθμός: | 201 202 304L 316L 321 309s 310s 904L |
| Επιφάνεια: | 2b, BA, No.1, No.4, No.8, 8K, HL, κ.λπ. |
410 μηχανική ανοξείδωτη σπείρα σχισμών BA 2B σπειρών φύλλων ανοξείδωτου
| Όνομα: | Πιάτο ανοξείδωτου |
|---|---|
| Βαθμός: | 410 |
| Επιφάνεια: | Ba/2b/No.1/No.3/No.4/8K/Hl/2D/1d |
Πιάτο 6mm300mm δοχείων πίεσης JIS G3103 SB450M πυκνά υψηλή δύναμη παραγωγής
| Όνομα στοιχείων: | Χάλυβας δοχείων πίεσης λεβήτων |
|---|---|
| Μήκη: | 100018500mm |
| ικανότητα: | 25Ton |
Καθορισμένου μήκους υψηλό εκτατό φύλλο χάλυβα 1045 AISI ASTM 500mm10000mm
| Όνομα: | Χάλυβας κραμάτων δύναμης ύψους |
|---|---|
| Τύπος: | Φύλλο χάλυβα, ελασματοποιημένο εν ψυχρώ φύλλο χάλυβα |
| Πάχος: | 0.3115mm |
201 cold-rolled σπείρα 2$ο 1D ανοξείδωτου σπειρών 310S 316L ανοξείδωτου
| Όνομα: | Πιάτο ανοξείδωτου |
|---|---|
| Βαθμός: | 201 202 304L 316L 321 309s 310s 904L |
| Επιφάνεια: | BA/2B/NO.1/NO.3/NO.4/8K/HL/2D/1D |
ανατίναξη σφαιρών πιάτων A572Gr60 κραμάτων χάλυβα λεβήτων πλάτους 1000mm3000mm
| Υλικό: | Πιάτο χάλυβα κραμάτων |
|---|---|
| Κράμα ή όχι: | Είναι κράμα |
| Τεχνική: | Καυτός - κύλησε, cold-rolled |
Φύλλο θερμής έλασης ASTM 304L από ανοξείδωτο χάλυβα πάχους 3mm
| Ονομα: | Φύλλο από ανοξείδωτο χάλυβα |
|---|---|
| Υλικό: | Ανοξείδωτο ατσάλι |
| Επιφάνεια: | BA/2B/No.1/No.3/No.4/8K/HL/2D/1D |
Τυπικό πακέτο εξαγωγής για το 304 ανοξείδωτο χάλυβα - πιστοποιημένο SGS
| Τροποποιημένο: | 1 τόνος |
|---|---|
| Υλικό: | Ατσάλι ατσάλι |
| Τύπος: | Αξιολόγηση των επιβατών και των επιβατών |


